O projekcie

Jak ostrzegają naukowcy:

Kleszczy jest w Polsce coraz więcej, nawet co trzeci jest zarażony i może przenieść na człowieka wiele groźnych chorób. Najpowszechniejsza jest oczywiście borelioza.

W całym 2014 r. było 13,8 tys. wykrytych przypadków, dwa lata wcześniej – 8,7 tys. – wynika z danych epidemiologicznych Państwowego Zakładu Higieny. Wprawdzie najgłośniej mówi o przypadkach zapalenia mózgu wywoływanego przez kleszcze, ale to borelioza jest największym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Nie ma na nią szczepionki. Żeby móc lepiej się bronić przed niebezpieczeństwem, musimy „poznać wroga”.

Serwis jakleczyborelioze.pl powstał z myślą o wszystkich tych, którzy dzisiaj pierwszych porad medycznych szukają w Internecie. Niech nasza wiedza pomoże w lepszym rozpoznaniu objawów boreliozy, w skuteczniejszym leczeniu i profilaktyce. Liczba zachorowań systematycznie rośnie, oby rosła także wiedza konsumentów, dzięki której zwiększy się też skuteczność wyleczeń.

Służymy Wam naszą wiedzą i mamy nadzieję, że dobrze wykorzystacie przygotowane na serwisie treści.

Prof. dr n. farm. i med. Wiktor Stelmach:

Coraz częściej spotykam się w swojej pracy z przypadkami zachorowań na boreliozę, która jest bardzo trudna w diagnozie oraz skutecznym leczeniu. Niewłaściwie leczona sieje ogromne spustoszenie w organizmie człowieka. Niezastąpiona okazuje się być tu medycyna naturalna.

Z boreliozą można walczyć, a dzięki stronie jakleczycborelioze.pl możecie się dowiedzieć

  • jak wykryć objawy boreliozy
  • jak wygląda leczenie boreliozy
  • co zrobić gdy ugryzie nas kleszcz,
  • jakie są skutki boreliozy
  • jak wspierać leczenie metodami naturalnymi

Miłej lektury!


Wróć do góry strony ↑