Autorzy

instytut profilaktyki zdrowia

Instytut profilaktyki Zdrowia to wspólna idea zespołu profesjonalistów, którzy dzięki swojej wiedzy mogą edukować Polaków, że to od nich zależy jak styl życia będzie wpływał na zdrowie.

Dobra dieta, ruch, suplementacja to składniki, które decydują o tym czy nasze zdrowie pozwoli nam na długie i wygodne życie, czy też będziemy zmagać się z wieloma niedogodnościami!

IPZ to miejsca, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a otwarte umysły specjalistów pracują nad najbardziej korzystnymi rozwiązaniami, które mają ułatwić nam codzienne życie. Obecnie zajmujemy się profesjonalnymi dziedzinami nauki takimi jak medycyna czy psychologia, jak i ich alternatywnymi podejściami jak ziołolecznictwo czy rozwój duchowy.

Staramy się dotrzeć do jak największej liczby osób, by przekazać nasze wartości. W tym celu organizujemy szkolenia, konferencje, panele dyskusyjne, prowadzimy blogi i łączymy pokrewne nam instytucje. Jednym z takich projektów jest właśnie serwis jakleczycborelioze.pl oraz cykl spotkań „Żyj Świadomie”.

Naszą misją jest rozwijanie świadomości jednostki i propagowanie zdrowego stylu życia. Naszymi partnerami są wszyscy, którzy poprzez swoje działania promują zdrowy styl życia.

Naszym głównym celem jest poprawienie stanu wiedzy w zakresie profilaktyki zdrowotnej.

Chcemy przekazać wiedzę i doświadczenie naukowe niezależnych naukowców i pokazać związek pomiędzy stylem życia, jakością spożywanej żywności oraz sposobem myślenia a stanem naszego zdrowia.

Serdecznie Zapraszamy do współpracy.

Ty też możesz zmieniać świat na lepsze, promując zdrowy tryb życia!


Wróć do góry strony ↑